آرایشی - بهداشتی

رنگ لاک برای ناخن کوتاه + جذاب ترین مدل های 2023!

همانطور که می دانید ناخن ها نقش مهمی در زیبایی دست ها ایفا می کنند و رنگ لاک و طراحی ناخن 2023 در بین اکثر بانوان طرفدران زیادی را به خود جذب کرده است که با ایده های جالب می توانید اینکار را انجام دهید به همین خاطر، در این مقاله تصاویر شیک ترین مدلهای طراحی ناخن 2023 با ایده های زیبا را در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهیم داد.

امروزه طراحی روی ناخن در بین اکثر بانوان طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و اکثر خانم ها تمایل به ناخن های طراحی شده و همچنین کاشت ناخن دارند بنابراین، اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که به دنبال ایده های جذاب برای طراحی ناخن ۲۰۲۳ هستید بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

بهترین لاک ناخن کوتاه شیک

اگر ناخن هایتان کوتاه است و می خواهید رنگ لاک ناخن جدید و ترندی را انتخاب کنید، توصیه می کنیم فقط به تغییر رنگ لاک ناخن هایتان اکتفا نکنید! در واقع می توانید ناخن های کوتاه خود را نیز مانند ناخن بلند دیزاین کرده و باعث زیبایی بیشتر آن ها شوید. در ادامه انواع مدل لاک ناخن کوتاه ساده می توان استفاده کرد برایتان شرح می دهیم.

طراحی ناخن ساده مشکی

اگر مدل ناخن کوتاه ساده دخترانه را ترجیح می دهید می توانید طراحی ناخن ساده مشکی را امتحان کنید. برای ایجاد این طرح لازم است روی چند ناخنتان لاک مشکی بزنید.

سپس برای جلوگیری از سادگی بیش از حد، روی چند ناخن انگشت خود طرح های مختلفی مانند طرح های هندسی، گل، پروانه یا قلب بکشید. پیشنهاد می کنیم ابتدا از لاک هایی که تناژ رنگی کرم دارند استفاده کنید و سپس با لاک مشکی طرح مورد نظر خود را بکشید.

طراحی ناخن ساده بی رنگ

بسیاری از خانم ها به دنبال مدل ناخن کوتاه ساده دخترانه هستند که حالتی کاملاً طبیعی داشته باشد. اگر شما هم جزو این افراد هستید می توانید مدل های کاشت ناخن ساده و بی رنگ را امتحان کنید.

شما می توانید دیزاین مختصری نیز روی ناخن های خود انجام دهید تا زیبایی آن ها بیشتر شود؛ برای مثال در پایین ناخن هایتان دو نقطه رنگی با رنگ های متضاد مانند سفید و سیاه بزنید. یا از طرح ماه، پروانه یا ستاره تو خالی و به رنگ مشکی استفاده کنید.

طراحی ناخن صورتی

اگر به دنبال مدل ناخن کوتاه ساده دخترانه می گردید حتماً رنگ صورتی را هم بین گزینه هایتان قرار دهید. ابتدا ناخن های خود را به مدل دلخواه سوهان بکشید که معمولاً مدل مربعی، گرد یا بیضی برای ناخن های کوتاه زیباتر می شود.

سپس چند رنگ با تناژ صورتی را انتخاب کرده و روی ناخن هایتان بکشید. شما می توانید طرح یا نوشته دلخواهی را به دیزاین ناخن هایتان اضافه کنید تا طراحی آن ها کامل شود.

طراحی ناخن کوتاه قلبی

اکثر دختر خانم ها به طرح هایی که در آن ها از نماد هایی مانند قلب استفاده شده علاقه مندند. به همین دلیل مدل ناخن دخترانه کوتاه قلبی شکل مورد استقبال اکثر دختران جوان قرار می گیرد.

برای دیزاین قلبی شکل ناخن هایتان ابتدا ناخن ها را به حالت مربعی گرد سوهان بکشید. سپس لاک سفید رنگی را روی تمام ناخن ها زده و قلب های قرمز کوچک را روی نقاط مختلف ناخن خود طراحی کنید. شما می توانید برای زیبایی بیشتر دیزاین ناخن هایتان یک یا دو ناخن را لاک سفید یا قرمز ساده بزنید.

طراحی ناخن پاستلی

اگر به دنبال طرح ناخن شیک و باکلاس کوتاه می گردید که با هر نوع رنگ پوستی هماهنگی داشته باشد حتماً طراحی ناخن پاستلی را امتحان کنید. رنگ های پاستلی مدتی است که مورد استقبال اکثر دختر خانم های جوان قرار گرفته اند چرا که حس شادی و نشاط را هدیه می کنند.

شما می توانید از چند رنگ پاستلی مختلف روی ناخن های خود استفاده کنید و از تماشای این ترکیب رنگی و زیبا لذت ببرید. برای مثال رنگ های بنفش، آبی، سبز، زرد و صورتی انتخاب مناسبی هستند که زیبایی دستان شما را دوچندان می کنند.

  نکات خیلی مهم و ضروری قبل و بعد از اکستنشن مژه

طراحی ناخن کوتاه طرح گل

اگر قصد دیزاین ساده ناخن کوتاه برای مراسم های مختلف حتی جشن ازدواج خودتان را دارید بهتر است از طرح گل استفاده کنید.

برای این کار ابتدا باید کاشت ناخن به روش بیبی بومر انجام شود که در آن ناخن ها کاملاً بیرنگ و طبیعی هستند. سپس کافیست طرح گل با رنگ های سفید، سبز و زرد روی ناخن ها کشیده شود. برای زیبایی بیشتر بهتر است طراحی گل را از قسمت بالایی ناخن ها آغاز کنید.

طراحی ناخن فرنچ رنگی

اگر برای انتخاب مدل ناخن کوتاه شیک دچار تردید شده اید و بین مدل های مختلف نمی دانید کدام را انتخاب کنید حتماً مدل ناخن فرنچ را در نظر داشته باشید.

شما می توانید این مدل را برای ناخن های بادامی، مربعی، مربعی گرد یا بیضی پیاده کرده و باعث زیبایی بیشتر ناخن های خود شوید. برای فرنچ کردن ناخن ها لازم نیست حتماً رنگ سفید یا مشکی را انتخاب کنید و می توانید هر رنگی مانند سبز، آبی، صورتی، بنفش و… را مورد استفاده قرار دهید.

طرح ناخن پاییزی

اگر به دنبال طرح ناخن شیک و باکلاس کوتاه برای فصل پاییز می گردید می توانید از رنگ های پاییزی الهام بگیرید و با ۵ رنگ مختلف ناخن هایتان را لاک بزنید. البته بهتر است رنگ های انتخابی تناژ یکسانی داشته باشند؛ برای مثال تناژ مختلف رنگ نارنجی را انتخاب کنید تا از نتیجه نهایی حیرت زده شوید.

طراحی ناخن برگ

مدل ناخن کوتاه شیک طرح برگ انتخاب مناسبی برای خاص پسندان است.

برای ایجاد این طرح ابتدا از لاک های بی رنگ برای ناخن های خود استفاده کنید و سپس روی دو تا از انگشت هایتان هاله ای به رنگ سبز و سفید بکشید. در نهایت برگ هایی را روی آن ایجاد کنید تا طرح نهایی کامل شود.

طراحی ناخن آبی، صورتی

طراحی ناخن آبی، صورتی برای خانم هایی که به دنبال مدل ناخن دخترانه کوتاه می گردند انتخاب مناسبی است. برای این کار ابتدا تمامی ناخن هایتان را با لاک آبی پاستلی بپوشانید.

سپس هاله ای روی قسمت انتهایی ناخن هایتان به رنگ صورتی پاستلی ایجاد کنید. شما می توانید این طرح را با دو رنگ لاک دلخواه خود نیز ایجاد کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

طراحی ناخن مارپیچی

خوشبختانه مدل ناخن دخترانه کوتاه به یک یا دو طرح محدود نمی شود و شما می توانید هر طرحی را روی ناخن های کوتاه خود پیاده کنید. برای مثال طرح ناخن مارپیچی حالت زیبایی به ناخن های شما می بخشد. برای این کار از لاک هایی که تناژ قهوه ای دارند استفاده کرده و روی سه ناخن خود لاکی با تناژ قهوه ای بزنید. سپس می توانید از رنگ شیری، سفید یا کرم برای دو ناخن دیگرتان استفاده کنید.

طراحی ناخن چهارخانه

در نگاه اول عجیب است که بخواهیم طرح پیراهن های چهارخانه را روی ناخن های خود ایجاد کنیم! اما به شما اطمینان می دهیم که این طرح جلوه بسیار زیبایی به ناخن هایتان می بخشد.

برای این کار روی یک یا دو ناخن خود لاک کرم رنگ بزنید. سپس دو خط موازی با دو رنگ آبی و قهوه ای به صورت عمودی ایجاد کنید. حال دو خط موازی را به صورت افقی روی ناخن هایتان بکشید تا طرح چهارخانه ایجاد شود.

ترند لاک 2022

مهم‌ترین رنگ‌هایی که در سال 2022 ترند شده‌اند از این قرار است:

رنگ‌های سفید و ملایم

رنگ‌های ملایم و در تناژ رنگی سفید، مانند لاک صدفی در سال 2022 طرفداران زیادی پیدا کرده است. این رنگ‌ها آرامش‌بحش‌اند و به راحتی با رنگ‌های دیگر ست می‌شوند. لاک سفید کلاسیک همیشه روی بورس بوده است و به هر رنگ پوستی هم می‌آید. از این‌ها که بگذریم، سفید را در انواع فرنچ  و آمبره نیز می‌توانید استفاده کنید.

  مراقبت از پوست خشک؛ راهکارها و نکات مهمی که باید بدانید

رنگ لاک بنفش آبی

اگر بخواهیم معروف‌ترین رنگ لاک ترند جدید ۲۰۲۲ را نام ببریم، چیزی نیست جز ترکیب ملایم دو رنگ آبی و بنفش. این لاک ژل پاستیلی یکی از پرفروش‌ترین‌های امسال ما بود و طرفداران بسیار زیادی برای تابستان داشت. این رنگ را می‌توان با رنگ‌های روشنی چون سفید ست کرد: نتیجه فوق‌العاده می‌شود.

رنگ لاک نود

هر طور که بخواهیم در نظر بگیریم و حتی از موضوع ترند شدن هم بگذریم، رنگ‌های نود هیچ وقت قدیمی نمی‌شوند و همیشه جذاب بوده‌اند. رنگ های نود از آن جهت که خنثی هستد با همه چیز ست می‌شوند و در عین ساده بودن توجه زیادی را به خود جذب می‌کنند.

به گفته روانشناس‌ها، آقایان چیزهایی را که ساده تر بتوانند درک و در مغز خود تحلیل کنند بیشتر می پسندند. لاک‌های نود در فصل پاییز طرفداران بسیار زیادی دارد.

لاک ژل قرمز 

این موضوع را نمیتوان نادیده گرفت که رنگ قرمز جذابیتی دارد که هیچ رنگ دیگری نخواهد داشت. یکی از رنگ هایی که امسال ترند شده و بسیار پرطرافدار بوده است قرمز است ،اما نه هر قرمزی: قرمز گوجه‌ای. این رنگ شاد و سرزنده در همه فصل‌ها طرفداران خود را دارد.

10 لاک ناخن به عنوان محبوب ترین رنگ های سال 2023

تقریبا یک چهارم از سال 2023 را گذارنده و با توجه به لیست فروشی که تا به امروز در فروشگاه اینترنتی بانه گالری از ابتدای سال 2023 داشته ایم و همچنین با توجه به اطلاعاتی که از وبسایت های دیگر در اختیار مان قرار گرفته و با توجه به سرچ هایی که در گوگل انجام شده است، می خواهیم 10 مورد از محبوب ترین رنگ های لاک ناخن را در سال 2023 برای شما عزیزان به ترتیب لیست نماییم می خواهیم.

رنگ هایی که هیچ گاه قدیمی نخواهند شد

قبل از اینکه بخواهیم رنگ هایی را معرفی نماییم که شاید در سال های قبل تر کمتر از آنها استفاده می شده و یا اصلا وجود نداشتند و خانم ها به آنها علاقه ای نشان نمی دادند، ابتدا می خواهیم رنگ هایی را که شاید از همان ابتدایی که لاک ناخن به وجود آمده، مورد استفاده قرار گرفته و هم محبوب دل خانم ها بوده و هم توانسته چشم هر بیننده ای را به ویژه آقایان جلب کند، معرفی نماییم.

لاک ناخن مشکی

به جرات می توان گفت که یکی از مورد استفاده ترین لاک های ناخن که اتفاقا در سال های 2020 تا به 2023 یعنی امروز استفاده از آن بیشتر و بیشتر نیز شده، لاک ناخن مشکی، حال در نمونه های مختلف، چه اکلیلی، چه مات، چه براق و چه کروم، می باشد، این رنگ به دلیل، جذابیت منحصر به فردی که با انگشتان دست داده و همچنین به دلیل توانایی خلق استایل های دارک، لش، امروزی و حتی کلاسیک، از زمان های بسیار دور همواره محبوب بوده و می توان آن را یکی از محبوب ترین لاک ها در سال 2023 نیز دانست.

لاک ناخن قرمز

قرمز نیز یکی از رنگ هاییست که در بین برخی از اقوام زن را معمولا با این رنگ میشناسند، به عنوان مثال در بین ما کرد ها خانم هایی که لباس هایی به رنگ قرمز در مراسمات به تن داشته اند، همواره بیشتر مرکز توجه بوده اند، که همین امر سبب شده تا استفاده از طیف های مختلف لاک ناخن رنگ قرمز، همچون لاک ناخن سرخابی، جگری، عنابی، شرابی و … همواره بسیار زیاد باشد، به صورتی که این رنگ نیز یکی از محبوب ترین ها در سال 2023 نیز بوده است.

سایر رنگ های ترند و محبوب لاک ناخن در سال 2023

دو رنگ بالا شاید در بین رنگ هایی که در ادامه معرفی می شوند در سال 2023 اولین و دومین نباشند، اما رنگ هایی هستند که هر خانمی باید حداقل نمونه ای از آن ها را بر روی میز آرایشی خود داشته باشد، زیرا در طول سالیان مختلف محبوب بوده و مطمئنا همواره محبوب نیز باقی خواهند ماند. اما با ما باشید با بررسی سایر رنگ های لاک ناخن

  از بین بردن جوش سر سیاه با 12 راهکار ساده و موثر

لاک ناخن سفید

اگر اطرافیانتان قلب ضعیفی دارند از رنگ سفید بر روی ناخن هایتان استفاده نکنید، زیرا رنگی به شدت دلربا است و ممکن است ضربان قلب اطافیانتان را بالا ببرد، با کلیک بر روی لینک بالا یعنی تیتر ” لاک ناخن سفید ” شما به صفحه یکی از بهترین و زیبا ترین و محبوب ترین سفید های موجود در فروشگاه بانه گالری که از جمله پر فروش ترین لاک ناخن های ما در سال 2023 بوده انتقال داده می شوید که در صورت ست کردن آن با لباس و اکسسوری مناسب، می تواند بهترین و زیباترین استایل ها را خلق نماید.

رنگ لاک ناخن ملایم

اگر به رنگ های خنثی و آرایش مات و به صورت کلی استایل هایی که رنگ های آنها بسیار مشابه رنگ پوست است علاقه دارید، تبریک می گویم، ما به شما یکی از زیباترین لاک های ناخن رنگ نود را معرفی می کنیم، که به زیبایی هرچه تمام ناخن ها و دستان شما را از آن چه که هست بهتر و زیبا تر جلوه می دهند.

رنگ لاک ناخن ملایم

رنگ نود پاسخیست برای افرادی که به دنبال خاص بودن می گردند.

رنگ آبی فولادی

به صورت کلی آرایش هایی که کمی دارک تر و بی روح تر هستند در سال های اخیر نسبت به گذشته طرفداران بیشتری داشته اند، به همین دلیل یکی از محبوب ترین رنگ های لاک ناخن در سال 2023 نیز لاک ناخن آبی فولادی است. این رنگ برای تمامی سنین مناسب بوده وبه دلیل اینکه زیاد به زوق نمی زند قابل ست کردن با استایل های مختلف از امروزی و مدرن گرفته تا کلاسیک می باشد.

رنگ صورتی کثیف

اگر این مقاله را آقایان بخوانند مطمئنا با اسم این رنگ ها مغزشان سوت می کشد، اما مطمئنا شما خانم عزیزی که به مد و استایل اهمیت داده و همیشه در تلاشید که بهترین ها را بر روی خودتون اجرا کنید، از ترند بودن لاک ناخن رنگ صورتی کثیف یا چرک خبر دارید، محصولی که ما قصد معرفی آن به شما را داریم یک لاک ناخن صورت چرک تیره است که برخی به آن لاک ناخن پیازی نیز می گویند. رنگ این لاک بسیار زیبا و البته محبوب می باشد.

لاک ناخن سرخابی

البته سرخابی را می توان زیر مجموعه قرمز دانست، اما به جرات می توان گفت بیشترین رشد را رنگ سرخابی در سال های اخیر داشته تا همواره به یکی از محبوب ترین رنگ های لاک ناخن در سال 2023 تبدیل شود. این رنگ شما را جوان تر و سن و سالتان را کمتر نشان داده و برای آرایش های دخترانه و ملایم بسیار زیبا است.

سبز آبی

به صورت کلی برخی از رنگ ها بسیار خاص بوده و حتی برای خانم ها نیز ست کردن آنها با لباس های مجلسی و یا آرایش و اکسسوریشان مشکل است، اما با این حال به قدری زیبا هستند که هیچ خانمی نمی تواند منکر محبوبیتشان باشد، لاک ناخن سبز آبی یکی از این رنگ ها است، که هر خانمی که قادر به پوشیدن لباسی مناسب با آن و یا انجام آرایشی مناسب آن را داشته باشد، مطمئنا از آن غافل نخواهد شد.

لاک ناخن بنفش

می دانید که بنفش رنگ سال 2023 است؟ و این را نیز می دانید که لاک ناخن بنفش همواره در طول سالیان مختلف محبوب بوده است؟ اما یکی دیگر از محبوب ترین رنگ های لاک ناخن در سال 2023 نیز می باشد، زیرا همواره به دلیل ترند بودن این رنگ در سال 2023 و همچنین زیبایی خاص و منحصر به فردش توانسته این جایگاه را حفظ و ارتقا بخشد.

  نحوه استفاده از نرم کننده مو

لاک ناخن زرد

به عنوان آخرین مورد از لیست لاک ناخن های محبوب در سال 2023 باید، رنگ زرد را نیز اضافه نماییم، هرچند که به دلیل ترند شدن رنگ هایی همچون رنگ های نود و صورتی، محبوبیت این رنگ نسبت به سال 2020 و 2021 کاهش داشته اما کماکان به دلیل خاص بودن و منحصر به فردی ویژه ای که دارد، رنگ محبوبی بوده و فروش بسیار بالایی دارد.

چند رنگ لاک ترند بهاری

رنگ‌های بهاری مانند خود این فصل، روشن و سرزنده‌اند. رنگ شکوفه‌های بهاری و رنگ‌هایی که حال و هوای بهاری را تداعی کنند، بسیار پرطرفدار می‌شود. فرنچ رنگی با لاک‌های بهاری نیز حسابی خواهان پیدا می‌کند.

رنگ لاک هلویی

رنگ هلویی را می‌‌توان با دیگر رنگ‌های بهاری ترکیب کنید و در عین حال از ظاهر طبیعی ناخن‌هایتان لذت ببرید.

لاک ژل زرد 

زرد از آن‌ رنگ‌های کلاسیکی است که در دیزاین‌ها و مانیکورهای بهار و تابستان حسابی پرطرفدار می‌شود.  زرد پاستلی و لیمویی از دیگر طیف‌های رنگی پرطرفدار زرد هستند.

سبز نعنایی

حس‌وحال سبزی و نو شدن طبیعت را در رنگ‌های سبز می‌توان یافت. اما ترند لاک 2022 بیشتر به سمت رنگ‌های ملایم رفته و به همین خاطر سبز نعنایی بسیار پرطرفدار شده است.

مدل ناخن کوتاه مربعی

مدل ناخن کوتاه جدید

طراحی ناخن اسپرت شیک

مدل ناخن جدید ۱۴۰۲

با شروع فصل زیبای بهار،همه چیز جذابیت خاصی به خود گرفته است. طرح ناخن نیز جزو همین موارد است. یکی از نکات مهم در جذابیت ظاهری، به روز بودن است. شما با آشنایی ترندها و طرح ناخن بهاری 1402 متناسب با فرم و مدل ناخن هایتان می توانید ظاهری فریبنده‌تر به دستانتان بدهید.

فرم ناخن

اولین سؤالی که یک فرد ناخن‌کار برای مراقبت و زیبایی ناخن از شما بپرسد این است که دوست دارید فرم ناخن‌هایتان به چه شکل باشد. البته این روزها به علت وجود کاشت ناخن می‌توانید برای دست‌هایتان هر مدل ناخنی را انتخاب کنید. انواع مناسب فرم ناخن در هر فصل متناسب با ترندهای روز و بر اساس فرم اصلی ناخن طراحی می‌شوند. در دنیای طراحی ناخن 5 مدل اصلی ناخن وجود دارد که عبارت‌اند از : مدل گرد، مربع، بادامی (هلال) , بیضی ,مدل ناخن تابوت یا بالرین.

مدل ناخن گرد

در این مدل قد ناخن کوتاه است و ناخن‌ها لبه‌های گرد دارند. این مدل برای کسانی که انگشتان پهن و کوتاهی دارند مناسب است و باعث می‌شود که صدف ناخن برای انگشتانی که پهن هستند ظریف و کشیده دیده شود.

مدل مربعی

این مدل هم برای افرادی که انگشتانی پهن دارند مناسب است و هم برای کسانی که دستانی ظریف و انگشتان باریک دارند. مدل ناخن مربعی را می‌توان به کسانی که می‌خواهند ناخن کوتاه و مرتب داشته باشند می‌توان پیشنهاد کرد البته مدل مربعی کوتاه و بلند جلوه‌ای شیک و زیبا دارد.

مدل ناخن بادامی

این مدل دارای کناره‌های باریک و قسمتی انتهایی و بیرونی شکل بادام را به خود می‌گیرد و هلال سوهان می‌خورد. ظاهر این مدل برای ناخن‌های بلند بسیار جذاب است و برای کسانی که دستانی ظریف و انگشتان کشیده بلند دارند بسیار مناسب است. مدل ناخن بادامی برای کسانی که می‌خواهند ناخن‌های کوتاه داشته باشند مناسب نیست همچنین افرادی که صدف ناخن‌های پهنی دارند اگر از مدل ناخن‌های بادامی بلند استفاده کنند باعث می‌شود تا دست آنها باریک و کشیده‌تر نشان داده شود.

طرح ناخن بیضی

مدل بیضی با قد متوسط و فرمی که انتهای شکل آن بلند است بسیار شبیه به فرم مدل ناخن بادامی به نظر می‌رسد. این مدل برای کسانی که ناخن کوتاه می‌خواهند و صدف ناخن‌هایشان پهن است مناسب است و باعث می‌شود که انگشت‌های آنها باریک و بلندتر جلوه کند و دست آنها را ظریف‌تر نشان می‌دهد.

مدل ناخن بالرین

این مدل ناخن برای کسانی که انگشتانی پهن دارند و ناخن کوتاه می‌خواهند به‌هیچ‌عنوان پیشنهاد نمی‌شود. در عوض برای کسانی که صدف ناخن‌های آنها باریک است و انگشتانی بلند و کشیده دارند بسیار مناسب است. این مدل بسیار فریبنده است و ظاهری شکیل دارد.

  فیشیال صورت چیست و چگونه انجام می شود

طرح ناخن بهاری 1402

 با آمدن هر فصل شما باید متناسب با آن، رنگ لاک خود را انتخاب کنید.  در حال حاضر با فرم ناخن آشنا شدید و می دانید چه مدل را انتخاب کنید. پس با این بخش با ما همراه باشید تا 7 مدل از طرح های ناخن برای بهار 1402 که ترند نیز هستند، را به شما معرفی کنیم.

رنگ کروم، طرح ناخن جدید 1402

ترند کروم که از پارسال آغاز شد. به شیوه ای ظریف تر در بهار 1402 می درخشد. اگر به براق کردن کامل ناخن های خود علاقه ندارید، می توانید به جای یک روکش کامل، تکه ای از فویل  را بر روی ناخن های خود قرار دهید. که این طرح ناخن را می توانید در خانه نیز انجام دهید.

رنگ پاستیل، پرطرفدارترین طرح و رنگ ناخن بهاری

پاستیل‌ها یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در فصل بهار هستند.  و پالت شاد نباید خسته‌کننده باشد. برای ایجاد تنوع در رنگ ساده برای ناخن هایتان می توانید طرح کروم را نیز چاشنی کار کنید. یک با دو لایه رنگ پاستیلی را به عنوان پایه بزنید و سپس پودر کروم را بر روی ناخن هایتان قرار دهید.

طرح ناخن امبره

طرح ناخن امبره، طرح جدید و ترندی نیست و شما می توانید همیشه از آن استفاده کنید. اما طرح ناخن جدید 1402 مدل امبره کمی متفاوت و جذاب تر از قبل است. امسال مدل امبره واضح تر از قبل است و رنگ های بیشتری در نوک ناخن ها متمرکز هستند. و رنگ زیرین لاک پایه و یا نود است. این مدل را با اسفنج نرم نیز می توانید در خانه انجام دهید. مشکی، یکی از جذاب ترین رنگ لاک ناخن است. اما اگر مشکی حال و هوای بهاری شما را توصیف نمی کند؛ می توانید ظاهر را با ترکیب رنگ های مختلف استفاده کنید.

ترند مانیکور میکرو فرنچ، طراحی شیک مینیمال

فرنچ یکی از قدیمی‌ترین و ساده‌ترین مدل‌های طراحی ناخن است که بسیار جلوه شیک و کلاسیکی نیز دارد. ساده‌ترین حالت فرنچ اسکوالی  است، که دارای پایه‌های صورتی هلویی و نوک‌سفیدتر هستند. اما گمان نکنید که دایره انتخاب شما برای فرنچ محدود است. شما از هر رنگ و  یا طرحی برای فرنچ ناخن هایتان  انتخاب کنید.

فرنچ کلاسیک در بهار 1402 کاملا مینیمالیستی شده است. فرنچ میکرو یکی از  پرطرفدارترین، طراحی ناخن بهاری در این مدت کوتاه بوده است. و به نظر می رسد که در چند ماه آینده رقیب سر سخت طرح پاستیلی شود.

رنگ خنثی و نود

رنگ های خنثی چه در لباس و چه در طرح ناخن، هرگز از مد نمی‌افتند. و بهار امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. رنگ ناخن نود را می توان به راحتی با هر استایلی ست کرد.

سخن پایانی

شما در این مقاله با رنگ لاک برای ناخن کوتاه آشنا شدید. همچنین از جذاب ترین مدل های 2023 آگاه شدید. اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب دادع شود.

سوالات متداول

چگونه دوام لاک را زیاد کنیم؟

برای اینکه لاک ناخن مدت بیشتری بدون تغییر باقی بماند، علاوه بر استفاده از محصولات با کیفیت، مواردی از قبیل استفاده از دستکش برای ظرف شستن و نظافت، پرهیز از مانیکور خیس، زدن چند لایه نازک از لاک و استفاده از برق ناخن در پایان کار نیز بسیار موثر هستند.

کدام انواع لاک برای کاشت ناخن مناسب هستند؟

معمولاً برای ناخن کاشت از لاک ژل استفاده می‌شود؛ این کار باعث می‌شد تا زمان ترمیم مجدد ناخن‌ها رنگ لاک بدون تغییر باقی بماند و نیازی به لاک زدن مجدد نداشته باشید. اما از لاک معمولی هم می‌توان برای این ناخن‌ها استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا