نماد سایت هانی مگ

آموزش طرز تهیه سه نوع دسر خوشمزه با عسل

عسل

عسل از آن خوردنی‌های خوشمزه و پر خاصیت است که خوردن آن پیشنهاد می‌شود. احتمالاً گاهی فکر کرده‌اید که می‌شود عسل را جایگزین شکر کرد یا نه؟ به بهانه روز جهانی زنبورعسل طرز چند خوراکی خوشمزه را آموزش می‌دهیم که از honey در طرز تهیه آن استفاده شده است. اگر طعم عسل را دوست دارید این خوردنی‌های خوش طعم را امتحان کنید.


فهرست مطالب


1. بستنی توت فرنگی با عسل

در ترکیب این بستنی خوشمزه لبنیات به کار نرفته و طعم خوش موز، توت فرنگی و ریواس به کار رفته در آن مزه جدیدی به وجود می‌آورد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله درباره سیر و عسل را بخوانید.

مواد لازم:

طرز تهیه:

2. چیز کیک عسل و ماست

این چیز کیک طعم ملایم مرکبات دارد و به راحتی و آسانی آماده می‌شود. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله درباره عسل و زردچوبه را بخوانید.

مواد لازم برای پایه چیز کیک:

مواد لازم برای داخل چیزکیک:

طرز تهیه:

3. مافین سیب و عسل

این مافین با طعم honey و سیب برای وعده عصرانه بسیار مناسب است. می توانید این مافین‌ها را با honey تزیین کنید.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله درباره کیک اسفنجی عسلی را بخوانید.

مواد لازم:

طرز تهیه:

4. کیک عسل و دارچین و گردو

مواد لازم:

طرز تهیه:

5. دسر مرکبات با عسل و نعنا

مواد لازم:

طرز تهیه:

سخن پایانی

شما در این مقاله با انواع دسر با honey آشنا شدید. همچنین از مواد لازم و طرز تهیه ی آنها آگاه شدید. اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

سوالات متداول

کودک از چه سنی می تواند عسل بخورد؟

دادن honey به نوزادان زیر یک سال ممنوع است. چراکه باعث ایجاد مسمومیت در آن ها می شود. توصیه می شود از دو سال به بعد به کودکان عسل دهید.

آیا مصرف عسل باعث چاق شدن می شود؟

از عسل هم به عنوان منبعی برای چاق شدن نام برده شده هم به عنوان ماده ای برای لاغری و کاهش وزن.شاید این جواب باعث تردید شما شود، زیرا باور کردن دو پاسخ در کنار هم کمی دشوار خواهد بود، اما بهتر بدانید که این امر شدنی است.

خروج از نسخه موبایل